הצהרת נגישות זו עודכנה לאחרונה ב-01.01.2020

אנו מייחסים חשיבות עליונה להתאים את עצמנו לגולשים בעלי מוגבלות פיזית, חושית וקוגניטבית מתוך תפיסת עולם לפיה יש לאפשר לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות.אנו בקוביקום דיגיטל השקענו מאמצים רבים על מנת להפוך את האתר ושירותיו לנגישים ככל האפשר.

אתר

אנו שואפים לתמוך במערך הרחב של הדפדפנים והטכנולוגיות המסייעות ככל האפשר, כך שהמשתמשים שלנו יוכלו לבחור בכלים המתאימים ביותר עבורם, עם כמה שפחות מגבלות. לכן, עבדנו קשה מאוד כדי להיות מסוגלים לתמוך בכל המערכות העיקריות המהוות מעל 95% מנתח שוק המשתמשים כולל גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, אפל ספארי, אופרה ומיקרוסופט אדג ‘, JAWS ו- NVDA (קוראי מסך), שניהם עבור חלונות ומשתמשי Mac. אך עם זאת על מנת להינות מחויית שימוש מיטבית אנו ממליצים לגלוש באתר מדפדפן כרום.

האתר מונגש על פי תקן הנגשת האתרים הישראלי 5568 ועל פי התקן הבינאלומי להנגשת אתרים WCAG 2.1. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות שונות שנועדו להפוך את האתר לנגיש ככל האפשר בכל עת. אנו משתמשים בממשק נגישות המאפשר לאנשים עם מוגבלות ספציפית להתאים את ממשק המשתמש של האתר (ממשק המשתמש) ולעצב אותו לצרכים האישיים שלהם. הנחיות מדיוקות לתפעול הרכיב ניתן למצוא בתפריט הרכיב עצמו.

שירות לקוחות ותמיכה

מוקד השירות הטלפוני שלנו מונגש. כלומר, ההקלטות הן ברורות בקצב יחסית איטי וללא מוזיקת רקע. בנוסף, אנו זמינים גם באימייל, ובפייסבוק.

הסדרי נגישות בבית העסק

ככלל אין קבלת קהל בבית העסק! עם זאת המחסנים הראשיים שלנו נמצאים בקומת קרקע וניתן לגשת אליהם גם דרך רמפה הנמצאת לצד רחבת הכניסה אשר מוגבהת מעט מן הקרקע.

הבהרות ומשוב

אנו ממשיכים בכל עת במאמצים לשפר את הנגישות בחברתינו כחלק מהמחויבות והרצון שלנו לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה. אף על פי זאת, ברצוננו להדגיש כי על אף המאמצים להנגיש את כל דפי האתר יתכן ויתגלו חלקים או מקומות באתר אשר אינם מונגשים עקב טעות אנוש או עקב כך שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.

אם נתקלת באיזשהו קושי הנוגע לנגישות או שיש לך שאלה, בקשה או הצעה ניתן לפנות אל שירות הלקוחות במגוון אמצעי התקשורת הזמינים.

בנוסף, ניתן לפנות אל רכז הנגישות נימרוד במייל: office@k-digital.co.il